gdk-pixbuf - en to ug translation catalogue (186 entries)

en: A pointer to the pixel data of the pixbuf
ug: pixbuf پىكسېل سانلىق مەلۇماتىنىڭ نىشانلىغۇچىسى

en: ANI image was truncated or incomplete.
ug: GIF سۈرەت كېسىپ قىسقارتىلغان ياكى چالا.

en: BMP image has bogus header data
ug: BMP سۈرەتتە يالغان سۈرەت بېشى سانلىق مەلۇماتى بار

en: BMP image has oversize palette
ug: BMP سۈرەتنىڭ رەڭ تاختىسى بەك چوڭ

en: BMP image has unsupported depth
ug: قوللىمايدىغان BMP سۈرەت چوڭقۇرلۇقى

en: BMP image has unsupported header size
ug: قوللىمايدىغان BMP سۈرەت بېشى چوڭلۇقى

en: BMP image width too large
ug: BMP سۈرەتنىڭ كەڭلىكى بەك چوڭ

en: Bits per Sample
ug: ھەر ئەۋرىشكە بىت

en: Bits per channel of PNG image is invalid.
ug: PNG سۈرەتنىڭ ھەر بىر قانىلىنىڭ بىت سانى ئىناۋەتسىز .

en: Bits per channel of transformed PNG is not 8.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG نىڭ بىت سانى 8 ئەمەس.

en: Cannot allocate TGA header memory
ug: TGA باش ئەسلەكنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate colormap
ug: رەڭ خەرىتىسىنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for TGA context struct
ug: TGA نىڭ تىل مۇھىت تۈزۈلۈشى ئۈچۈن ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for loading PNM image
ug: ئەسلەك تەقسىملەپ PNM سۈرەتنى يۈكلىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate memory for loading XPM image
ug: XPM سۈرەت يۈكلەشكە ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot allocate new pixbuf
ug: يېڭى پىكسېللىق يىغلەكنى تەقسىملىيەلمەيدۇ

en: Cannot read XPM colormap
ug: XPM رەڭ جەدۋەلنى ئوقۇيالمىدى

en: Color profile has invalid length %d
ug: رەڭ سەپلىمە ھۆججىتىنىڭ ئۇزۇنلۇقى %d ئىناۋەتسىز

en: Color profile has invalid length %d.
ug: رەڭ سەپلىمە ھۆججىتىنىڭ ئۇزۇنلۇقى %d ئىناۋەتسىز.

en: Color profile has invalid length “%u”.
ug: رەڭ سەپلىمە ھۆججىتىنىڭ ئۇزۇنلۇقى «‎%u‎‏» ئىناۋەتسىز.

en: Colorspace
ug: رەڭ بوشلۇقى

en: Compressed icons are not supported
ug: پىرېسلانغان سىنبەلگىنى قوللىمايدۇ

en: Could not allocate memory: %s
ug: ئەسلەك تەقسىملىيەلمەيدۇ: %s

en: Could not create stream: %s
ug: ئېقىم قۇرالمايدۇ: %s

en: Could not decode ICNS file
ug: ICNS ھۆججەت كودىنى يېشەلمىدى

en: Could not get image height (bad TIFF file)
ug: سۈرەت ئېگىزلىكىگە ئېرىشەلمىدى (TIFF ھۆججەت بۇزۇلغان)

en: Could not get image width (bad TIFF file)
ug: سۈرەت كەڭلىكىگە ئېرىشەلمىدى (TIFF ھۆججەت بۇزۇلغان)

en: Could not read from stream: %s
ug: ئېقىمدىن ئوقۇيالمايدۇ: %s

en: Could not seek stream: %s
ug: ئېقىمنى ئىزدىيەلمىدى: %s

en: Couldn’t allocate memory for loading JPEG file
ug: JPEG ھۆججەتنى يۈكلەشكە ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn’t allocate memory for loading PNG
ug: PNG ھۆججەتنى يۈكلەشكە ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn’t allocate memory for saving BMP file
ug: BMP ھۆججەتنى ساقلاشقا ئەسلەك تەقسىملىيەلمىدى

en: Couldn’t load bitmap
ug: بىتلىق تەسۋىرنى يۈكلىيەلمەيدۇ

en: Couldn’t load metafile
ug: مېتا ھۆججەتنى يۈكلىيەلمەيدۇ

en: Couldn’t recognize the image file format for file “%s”
ug: «%s» ھۆججەتنىڭ سۈرەت پىچىمىنى پەرقلەندۈرەلمىدى

en: Couldn’t save
ug: ساقلىيالمايدۇ

en: Couldn’t write to BMP file
ug: BMP ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Couldn’t write to TIFF file
ug: TIFF ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Cursor hotspot outside image
ug: نۇربەلگە ئورنى سۈرەت سىرتىدا

en: Dimensions do not match data
ug: سۈرەت چوڭلۇقى سانلىق مەلۇمات بىلەن ماس كەلمىدى

en: Dimensions of TIFF image too large
ug: TIFF سۈرەت ئۆلچىمى بەك چوڭ

en: Error interpreting JPEG image file (%s)
ug: JPEG سۈرەتنى تەھلىل قىلغاندا خاتالىق كۆرۈلدى (%s)

en: Error reading ICNS image: %s
ug: ICNS سۈرەت ھۆججەت ئوقۇغاندا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error while decoding colormap
ug: رەڭ خەرىتىسىنى يېشىۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Error writing to image file: %s
ug: سۈرەت ھۆججەتكە يېزىشتا خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Error writing to image stream
ug: سۈرەت ئېقىمىنى ساقلاۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى

en: Failed to allocate %d byte for file read buffer | Failed to allocate %d bytes for file read buffer
ug[0]: %d بايتلىق ھۆججەت ئوقۇش يىغلەكنى تەقسىملىيەلمىدى

en: Failed to allocate QTIF context structure.
ug: QTIF تىل مۇھىت قۇرۇلمىسىنى تەقسىملىيەلمىدى.

en: Failed to close “%s” while writing image, all data may not have been saved: %s
ug: سۈرەتكە يېزىۋاتقاندا «‎%s‎‏» نى ياپالمىدى، ھەممە سانلىق مەلۇمات ساقلانمىغان بولۇشى مۇمكىن: %s

en: Failed to create GdkPixbufLoader object.
ug: GdkPixbufLoader ئوبيېكت قۇرالمىدى.

en: Failed to find an image data atom.
ug: سۈرەت سانلىق مەلۇمات ئاتومىنى تاپالمىدى.

en: Failed to load RGB data from TIFF file
ug: TIFF ھۆججەتتىكى RGB سانلىق مەلۇماتلارنى يۈكلىيەلمىدى

en: Failed to load TIFF image
ug: TIFF سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى

en: Failed to load animation “%s”: reason not known, probably a corrupt animation file
ug: «‎%s‎‏» جانلاندۇرۇمنى يۈكلىيەلمىدى: سەۋەبى ئېنىق ئەمەس، بەلكىم جانلاندۇرۇم ھۆججەت بۇزۇلۇپ كەتكەن بولۇشى مۇمكىن

en: Failed to load image “%s”: %s
ug: «%s» سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى: %s

en: Failed to load image “%s”: reason not known, probably a corrupt image file
ug: «%s» سۈرەتنى يۈكلىيەلمىدى. سەۋەبى  ئېنىق ئەمەس بەلكىم سۈرەت ھۆججەت بۇزۇلۇپ كەتكەن بولۇشى مۇمكىن

en: Failed to open TIFF image
ug: TIFF سۈرەتنى ئاچالمىدى

en: Failed to open file “%s”: %s
ug: ھۆججەت «%s» نى ئاچالمىدى: %s

en: Failed to open temporary file
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەتنى ئاچالمىدى

en: Failed to open “%s” for writing: %s
ug: «%s» نى ئېچىپ يازالمىدى: %s

en: Failed to read QTIF header
ug: QTIF بېشىنى ئوقۇيالمىدى

en: Failed to read from temporary file
ug: ۋاقىتلىق ھۆججەتتىن ئوقۇيالمىدى

en: Failed to save TIFF image
ug: TIFF سۈرەتنى ساقلىيالمىدى

en: Failed to skip the next %d byte with seek(). | Failed to skip the next %d bytes with seek().
ug[0]: كېيىنكى %d بايت seek() تىن ئاتلىيالمىدى.

en: Failed to write TIFF data
ug: TIFF سانلىق مەلۇماتقا يازالمىدى

en: Failed to write to temporary file when loading XBM image
ug: XBM سۈرەت يۈكلەۋاتقاندا ۋاقىتلىق ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Failed to write to temporary file when loading XPM image
ug: XPM يۈكلىگەندە ۋاقىتلىق ھۆججەتكە يازالمىدى

en: Failure reading GIF: %s
ug: GIF ھۆججەتنى ئوقۇيالمىدى:%s

en: Fatal error in PNG image file: %s
ug: PNG سۈرەت ھۆججەتتە ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: Fatal error reading PNG image file
ug: PNG سۈرەتنى ئوقۇغاندا ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى

en: Fatal error reading PNG image file: %s
ug: PNG سۈرەتنى ئوقۇغاندا ئېغىر خاتالىق كۆرۈلدى: %s

en: File does not appear to be a GIF file
ug: ھۆججەت GIF ھۆججەت ئەمەستەك تۇرىدۇ

en: File error when reading QTIF atom: %s
ug: QTIF ئاتوم ئوقۇشتىكى ھۆججەت خاتالىقى: %s

en: GIF file was missing some data (perhaps it was truncated somehow?)
ug: GIF ھۆججەتتە بەزى سانلىق مەلۇماتلار كەم(ھۆججەت كېسىپ قىسقارتىلغان بولۇشى مۇمكىن)

en: GIF image has no global colormap, and a frame inside it has no local colormap.
ug: GIF سۈرەتنىڭ ئومۇمىيەت رەڭ خەرىتىسى يوق، ئۇنىڭ ئىچىدىكى بىر بۆلەكنىڭمۇ رەڭ خەرىتىسى يوق.

en: GIF image is corrupt (incorrect LZW compression)
ug: GIF سۈرەت بۇزۇلغان(ناتوغرا LZW پرېس شەكلى)

en: GIF image was truncated or incomplete.
ug: GIF سۈرەت كېسىپ قىسقارتىلغان ياكى چالا.

en: Has Alpha
ug: ئالفا بار

en: Height
ug: ئېگىزلىك

en: ICO image was truncated or incomplete.
ug: ICO سۈرەت كېسىپ قىسقارتىلغان ياكى چالا.

en: Image file “%s” contains no data
ug: «‎%s‎‏» سۈرەت ھۆججەتتە ھېچقانداق سانلىق مەلۇمات يوق

en: Image format unknown
ug: نامەلۇم سۈرەت شەكلى

en: Image header corrupt
ug: سۈرەت بېشى بۇزۇلغان

en: Image is too wide for BMP format.
ug: BMP پىچىمىغا نىسبەتەن سۈرەت كەڭلىكى بەك چوڭ.

en: Image pixel data corrupt
ug: سۈرەت پىكسېل سانلىق مەلۇماتى بۇزۇلغان

en: Image too large to be saved as ICO
ug: سۈرەت بەك چوڭ، ICO شەكلىدە ساقلىغىلى بولمايدۇ

en: Image type “%s” is not supported
ug: بۇ «‎%s‎‏» خىلدىكى سۈرەتنى قوللىمايدۇ

en: Image-loading module %s does not export the proper interface; perhaps it’s from a different gdk-pixbuf version?
ug: %s سۈرەت يۈكلەش بۆلىكى توغرا ئېغىزنى چىقىرالمىدى؛ ئۇ باشقا بىر gdk-pixbuf نەشرىگە تەۋەمۇ؟

en: Incremental loading of image type “%s” is not supported
ug: «%s» سۈرەت تىپى تەدرىجىي يۈكلەشنى قوللىمايدۇ

en: Input file descriptor is NULL.
ug: كىرگۈزگەن ھۆججەت چۈشەندۈرۈشى NULL.

en: Insufficient memory to load PNG file
ug: PNG يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to load PNM context struct
ug: PNM نىڭ تىل مۇھىت بۆلىكىنى يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to load PNM file
ug: PNM نى يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to load XBM image file
ug: XBM ھۆججەت يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to load image, try exiting some applications to free memory
ug: سۈرەت يۈكلەشكە ئەسلەك يېتىشمەيدۇ، بەزى پىروگراممىلارنى يېپىپ ئەسلەكنى بىكارلاپ سىناپ بېقىڭ

en: Insufficient memory to open TIFF file
ug: TIFF ھۆججەتنى ئېچىشقا يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to save image into a buffer
ug: بۇ سۈرەتنى يىغلەككە ساقلاشقا ئەسلەك يېتىشمەيدۇ

en: Insufficient memory to save image to callback
ug: بۇ سۈرەتنى ساقلاشقا يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Insufficient memory to store a %lu by %lu image; try exiting some applications to reduce memory usage
ug: چوڭلۇقى %lu x %lu بولغان سۈرەتنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق؛ باشقا پىروگراممىلارنى يېپىپ ئەسلەك ئىشلىتىش مىقدارىنى ئازايتىڭ

en: Internal error: Image loader module “%s” failed to complete an operation, but didn’t give a reason for the failure
ug: ئىچكى خاتالىق: سۈرەت يۈكلەش بۆلىكى «‎%s‎‏» مەلۇم مەشغۇلاتنى تاماملىيالمىدى، لېكىن ھېچقانداق خاتالىق سەۋەبى بېرىلمىدى

en: Invalid XBM file
ug: XBM ھۆججەت ئىناۋەتسىز

en: Invalid XPM header
ug: XBM باش ئىناۋەتسىز

en: Invalid header in animation
ug: جانلاندۇرۇم بېشى ئىناۋەتسىز

en: Invalid header in icon
ug: سىنبەلگە بېشى ئىناۋەتسىز

en: Invalid header in icon (%s)
ug: سىنبەلگە بېشى ئىناۋەتسىز (%s)

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must be ASCII characters.
ug: «%s» ئىناۋەتسىز ئاچقۇچلۇق سۆز. PNG يېزىق رامكىسىنىڭ ئاچقۇچلۇق سۆزى چوقۇم ASCII ھەرپى بولۇشى كېرەك.

en: Invalid key “%s”. Keys for PNG text chunks must have at least 1 and at most 79 characters.
ug: «%s» ئىناۋەتسىز ئاچقۇچلۇق سۆز. PNG يېزىق رامكىسىنىڭ ئاچقۇچلۇق سۆزى 1-79 غىچە بولۇشى كېرەك.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%d” is not allowed.
ug: JPEG نىڭ سۈپىتى چوقۇم 0 دىن 100 گىچە بولۇشى كېرەك. «%d» قىممەتنى ئىشلىتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: JPEG quality must be a value between 0 and 100; value “%s” could not be parsed.
ug: JPEG نىڭ سۈپىتى چوقۇم 0 دىن 100 گىچە بولۇشى كېرەك. «%s» قىممەتنى تەھلىل قىلالمىدى.

en: JPEG x-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
ug: JPEG x-dpi نىڭ قىممىتى چوقۇم 1 دىن 65535 گىچە بولۇشى كېرەك. «%s» قىممەتنى ئىشلىتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: JPEG y-dpi must be a value between 1 and 65535; value “%s” is not allowed.
ug: JPEG y-dpi نىڭ قىممىتى چوقۇم 1 دىن 65535 گىچە بولۇشى كېرەك. «%s» قىممەتنى ئىشلىتىشكە يول قويۇلمايدۇ.

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: Malformed chunk in animation
ug: جانلاندۇرۇمدىكى بۆلەكنىڭ شەكلى خاتا

en: Maximum color value in PNM file is 0
ug: PNM ھۆججەتتە ئىشلەتكىلى بولىدىغان ئەڭ كۆپ رەڭ سانى 0

en: Maximum color value in PNM file is too large
ug: PNM ھۆججەتتە ئىشلەتكىلى بولىدىغان ئەڭ كۆپ رەڭ سانى بەك چوڭ

en: No XPM header found
ug: XPM بېشى تېپىلمىدى

en: Not all frames of the GIF image were loaded.
ug: GIF سۈرەتتىكى بەزى كاندۇكنى يۈكلىيەلمىگەن.

en: Not enough memory to load GIF file
ug: GIF ھۆججەتنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load ICO file
ug: ICO ھۆججىتىنى يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load animation
ug: جانلاندۇرۇم يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load bitmap image
ug: بىتلىق تەسۋىر يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Not enough memory to load icon
ug: سىنبەلگە يۈكلەشكە يېتەرلىك ئەسلەك يوق

en: Number of Channels
ug: قانال سانى

en: PNG %s must be greater than zero; value “%s” is not allowed
ug: PNG %s چوقۇم نۆلدىن چوڭ بولۇشى كېرەك؛ «%s» قىممەتكە يول قويۇلمايدۇ

en: PNG compression level must be a value between 0 and 9; value “%s” is invalid
ug: PNG پىرېسلاش دەرىجىسى چوقۇم 9-0 گىچە بولۇشى كېرەك؛  «%s» قىممەت ئىناۋەتسىز

en: PNM file has an image height of 0
ug: PNM ھۆججەتنىڭ سۈرەت ئېگىزلىكى 0

en: PNM file has an image width of 0
ug: PNM ھۆججەتنىڭ سۈرەت كەڭلىكى 0

en: PNM file has an incorrect initial byte
ug: PNM ھۆججەتنىڭ باش بايتى خاتا

en: PNM file has an invalid height
ug: PNM ھۆججەتنىڭ سۈرەت ئېگىزلىكى ئىناۋەتسىز

en: PNM file has an invalid width
ug: PNM ھۆججەتنىڭ سۈرەت كەڭلىكى ئىناۋەتسىز

en: PNM file is not in a recognized PNM subformat
ug: PNG ھۆججەت پەرقلەندۈرگىلى بولىدىغان PNM قوشۇمچە فورماتتا ساقلانمىغان

en: PNM image loader does not support this PNM subformat
ug: PNM يۈكلەش پىروگراممىسى بۇ خىل  PNM تارماق فورماتنى قوللىمايدۇ

en: PNM loader expected to find an integer, but didn’t
ug: PNM يۈكلىگۈچ كۈتكەن پۈتۈن ساننى تاپالمىدى

en: Pixel Bytes
ug: پىكسېل بايت

en: Pixels
ug: پىكسېل

en: Premature end-of-file encountered
ug: ھۆججەت بۇرۇن ئاخىرلاشقان

en: Pseudocolor image does not contain a colormap
ug: ساختا رەڭلىك سۈرەتتە رەڭ خەرىتىسى يوق

en: QTIF atom size too large (%d byte) | QTIF atom size too large (%d bytes)
ug[0]: QTIF ئاتوم چوڭلۇقى بەك چوڭ (%d بايت)

en: Raw PNM formats require exactly one whitespace before sample data
ug: ئەسلىدىكى PNM فورماتى نۇسخىلاشتىن بۇرۇن بىر بوشلۇق ئورنىغا ئېھتىياجلىق

en: Raw PNM image type is invalid
ug: ئەسلىدىكى PNM سۈرەتنىڭ تىپى ئىناۋەتسىز

en: Readonly pixel data
ug: ئوقۇشقىلا بولىدىغان پىكسېل سانلىق مەلۇمات

en: Resulting GIF image has zero size
ug: ھاسىل بولغان GIF سۈرەتنىڭ چوڭلۇقى نۆل

en: Rowstride
ug: قۇر ئاتلاش

en: TGA image has invalid dimensions
ug: TGA سۈرەت ئۆلچىمى ئىناۋەتسىز

en: TGA image type not supported
ug: TGA سۈرەت تىپىنى قوللىمايدۇ

en: TGA image was truncated or incomplete.
ug: TGA سۈرەت كېسىپ قىسقارتىلغان ياكى چالا.

en: TIFF bits-per-sample doesn’t contain a supported value.
ug: TIFF ھەر ئەۋرىشكە بىت قوللايدىغان قىممەتنى ئۆز ئىچىگە ئالمىغان.

en: TIFF compression doesn’t refer to a valid codec.
ug: TIFF پىرېسلاش ئىناۋەتلىك كودلاشتىن پايدىلىنالمىدى.

en: TIFF x-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
ug: TIFF x-dpi چوقۇم نۆلدىن چوڭ بولۇشى كېرەك؛ «%s» قىممەتكە يول قويۇلمايدۇ.

en: TIFF y-dpi must be greater than zero; value “%s” is not allowed.
ug: TIFF y-dpi چوقۇم نۆلدىن چوڭ بولۇشى كېرەك؛ «%s» قىممەتكە يول قويۇلمايدۇ.

en: The colorspace in which the samples are interpreted
ug: ئەۋرىشكىنى چۈشەندۈرىدىغان رەڭ بوشلۇقى

en: The number of bits per sample
ug: ھەر بىر ئەۋرىشكىدىكى بىت سانى

en: The number of bytes between the start of a row and the start of the next row
ug: بىر قۇرنىڭ باشلىنىشى بىلەن كېيىنكى قۇرنىڭ باشلىنىشى ئارىسىدىكى بايت سانى

en: The number of columns of the pixbuf
ug: Pixbuf نىڭ رەت سانى

en: The number of rows of the pixbuf
ug: Pixbuf نىڭ قۇر سانى

en: The number of samples per pixel
ug: ھەر بىر پىكسېلنىڭ ئەۋرىشكە سانى

en: This build of gdk-pixbuf does not support saving the image format: %s
ug: بۇ gdk-pixbuf ساقلايدىغان بۇ خىل ھۆججەت شەكلىنى قوللىمايدۇ ：%s

en: Topdown BMP images cannot be compressed
ug: يۇقىرىدىن تۆۋەنگە يېزىلغان BMP سۈرەت شەكلىنى پىرېسلىيالمايدۇ

en: Transformed JPEG has zero width or height.
ug: ئايلاندۇرۇلغان JPEG نىڭ كەڭلىكى ياكى ئۇزۇنلۇقى نۆل.

en: Transformed PNG has unsupported number of channels, must be 3 or 4.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG قوللىمايدىغان قانال سانىنى ئۆز ئىچىگە ئالغان. چوقۇم 3 ياكى 4 بولۇشى لازىم.

en: Transformed PNG has zero width or height.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG نىڭ كەڭلىكى ياكى ئېگىزلىكى نۆل.

en: Transformed PNG not RGB or RGBA.
ug: ئايلاندۇرۇلغان PNG بولسا  RGB ياكى RGBA ئەمەس.

en: Unable to load image-loading module: %s: %s
ug: سۈرەت يۈكلەش بۆلىكىنى يۈكلىيەلمىدى: %s : %s

en: Unexpected bitdepth for colormap entries
ug: ئېنىقسىز رەڭلىك جەدۋەل بىت چوڭقۇرلۇقى

en: Unexpected end of PNM image data
ug: PNM سۈرەت سانلىق مەلۇماتى بالدۇر ئاخىرلاشقان

en: Unexpected icon chunk in animation
ug: جانلاندۇرۇمدا ئېنىقلانمىغان بۆلەك بار

en: Unrecognized image file format
ug: پەرقلەندۈرگىلى بولمايدىغان سۈرەت ھۆججەت پىچىمى

en: Unsupported JPEG color space (%s)
ug: قوللىمايدىغان JPEG رەڭ بوشلۇقى  (%s)

en: Unsupported depth for ICO file: %d
ug: قوللىمايدىغان ICO ھۆججەت چوڭقۇرلۇقى: %d

en: Unsupported icon type
ug: قوللىمايدىغان سىنبەلگە تۈرى

en: Unsupported image format for GDI+
ug: GDI+ بۇ سۈرەت پىچىمىنى تونۇمايدۇ

en: Unsupported number of color components (%d)
ug: قوللىمايدىغان رەڭ بۆلەك سانى (%d)

en: Value for PNG text chunk '%s' cannot be converted to ISO-8859-1 encoding.
ug: PNG تېكىست بۆلىكى  %s نىڭ قىممىتىنى ISO-8859-1 كودلىنىشقا ئايلاندۇرۇشقا بولمايدۇ.

en: Version %s of the GIF file format is not supported
ug: قوللىمايدىغان %s نەشرىدىكى GIF سۈرەت ھۆججەت فورماتى

en: Whether the animation should loop when it reaches the end
ug: جانلاندۇرۇم ئاخىرلاشقاندا دەۋرىيلىنەمدۇ يوق

en: Whether the pixbuf has an alpha channel
ug: Pixbuf نىڭ ئالفا قانىلى بارمۇ يوق

en: Width
ug: كەڭلىك

en: Width or height of TIFF image is zero
ug: TIFF سۈرەتنىڭ كەڭلىك ياكى ئېگىزلىكى 0

en: XPM file has image height <= 0
ug: XPM ھۆججەت سۈرەت ئېگىزلىكى <= 0

en: XPM file has image width <= 0
ug: XPM ھۆججەت سۈرەت كەڭلىكى <= 0

en: XPM file has invalid number of colors
ug: XPM ھۆججەت رەسىم رەڭ سانى توغرا ئەمەس

en: XPM has invalid number of chars per pixel
ug: XPM ھەربىر پىكسېل ئىگىلىگەن بىت سانى ئىناۋەتسىز

en: failed to allocate image buffer of %u byte | failed to allocate image buffer of %u bytes
ug[0]: %u بايتلىق سۈرەت يىغلەكنى  تەقسىملىيەلمىدى

[ctx: image format]
en: MacOS X icon
ug: MacOS X سىنبەلگە

[ctx: image format]
en: Windows animated cursor
ug: Windows ھەرىكەتچان نۇر بەلگە

[ctx: image format]
en: Windows icon
ug: Windows سىنبەلگە
