libhandy master - en to sl_SI translation catalogue (239 entries)

en: A GtkPackType indicating whether the child is packed with reference to the start or end of the parent
sl_SI: Vrsta GtkPackType, ki pove, ali naj bo podrejeni predmet zložen s sklicem na začetek ali na konec nadrejenega predmeta

en: Activatable widget
sl_SI: Zagonljiv gradnik

en: Add group to %s
sl_SI: Dodaj skupino v %s

en: Add page to %s
sl_SI: Dodaj stran k %s

en: Adjustment
sl_SI: Prilagoditev

en: Align
sl_SI: Poravnaj

en: Allow long swipes
sl_SI: Dovoli dolge poteke

en: Allow mouse drag
sl_SI: Dovoli vleko z miško

en: Allow scroll wheel
sl_SI: Dovoli uporabi drsnega kolesca

en: Always on Top
sl_SI: Vedno na vrhu

en: An indicator icon for the page
sl_SI: Ikona pokazatelja strani

en: Animation duration
sl_SI: Trajanje animacije

en: Application menu
sl_SI: Programski meni

en: Autohide
sl_SI: Samodejno skrij

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Can swipe back
sl_SI: Poteg nazaj

en: Can swipe forward
sl_SI: Poteg naprej

en: Centering policy
sl_SI: Pravila sredinjenja

en: Child
sl_SI: Podrejena

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Color Scheme
sl_SI: Barvna shema

en: Column spacing
sl_SI: Prostor med stolpci

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Current scrolling position
sl_SI: Trenutni položaj drsanja

en: Custom Title
sl_SI: Naslov po meri

en: Custom title widget to display
sl_SI: Gradnik naziva okna po meri za prikaz

en: Dark
sl_SI: Temna tema

en: Decorate all
sl_SI: Okrasi vse

en: Decoration Layout
sl_SI: Postavitev okraskov

en: Decoration Layout Set
sl_SI: Določitev postavitve okraskov

en: Default animation duration
sl_SI: Privzeto trajanje animacije

en: Default icon
sl_SI: Privzeta ikona

en: Default page icon
sl_SI: Privzeta ikona strani

en: Description
sl_SI: Opis

en: Digit
sl_SI: Števka

en: Display Width
sl_SI: Širina zaslona

en: Dragging
sl_SI: Vlečenje

en: Enable expansion
sl_SI: Omogoči razširjanje

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Entry
sl_SI: Vnos

en: Expand tabs
sl_SI: Razširi zavihke

en: Expanded
sl_SI: Razširjeno

en: Has Subtitle
sl_SI: Ima podnaslov

[ctx: HdyValueObjectClass]
en: The contained value
sl_SI: Vsebovana vrednost

[ctx: HdyValueObjectClass]
en: Value
sl_SI: Vrednost

en: High Contrast
sl_SI: Visok kontrast

en: Hint the view needs attention
sl_SI: Namig, da pogled potrebuje pozornost

en: Homogeneous
sl_SI: Homogeno

en: Homogeneous sizing
sl_SI: Homogeno prilagajanje velikosti

en: Horizontally homogeneous
sl_SI: Vodoravno prilagajanje

en: Horizontally homogeneous sizing
sl_SI: Homogeno vodoravno prilagajanje velikosti

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon Name
sl_SI: Ime ikone

en: Icon Size
sl_SI: Velikost ikone

en: Icon name
sl_SI: Ime ikone

en: Icon name for image
sl_SI: Ime ikone za sliko

en: If set, an underline in the text indicates the next character should be used for the mnemonic accelerator key
sl_SI: Izbrana možnost omogoča, da podčrtaj v besedilu označuje črko, ki je uporabljena kot menijska bližnjica

en: Indicator activatable
sl_SI: Pokazatelj je možno aktivirati

en: Indicator icon
sl_SI: Ikona pokazatelja

en: Insert placeholder to %s
sl_SI: Vstavi vsebnik za %s

en: Interactive
sl_SI: Odzivno

en: Interpolate size
sl_SI: Interpoliraj velikost

en: Inverted
sl_SI: Preobrnjeno

en: Is overflowing
sl_SI: Se preliva

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Letters visible
sl_SI: Črke vidne

en: Loading
sl_SI: Nalaganje

en: Locked
sl_SI: Zaklenjeno

en: Maximize
sl_SI: Razpni

en: Maximum size
sl_SI: Največja velikost

en: Menu model
sl_SI: Model menija

en: Minimize
sl_SI: Skrči

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name of visible child
sl_SI: Ime vidnega podrejenega predmeta

en: Needs Attention Left
sl_SI: Potrebuje pozornost levo

en: Needs Attention Right
sl_SI: Potrebuje pozornost desno

en: Needs attention
sl_SI: Potrebuje pozornost

en: No Results Found
sl_SI: Ni najdenih zadetkov.

en: Number of pages
sl_SI: Število strani

en: Number of pinned pages
sl_SI: Število pripetih strani

en: Number of subtitle lines
sl_SI: Število vrstic podnapisa

en: Number of title lines
sl_SI: Število vrstic naslova

en: Only objects of type %s can be added to objects of type %s.
sl_SI: Le predmete vrste %s je mogoče dodati k predmetom vrste %s.

en: Orientation
sl_SI: Usmerjenost

en: Pack type
sl_SI: Vrsta zlaganja

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page reveal duration
sl_SI: Trajanje odkrivanja strai

en: Parent
sl_SI: Nadrejena

en: Pinned
sl_SI: Pripeto

en: Policy
sl_SI: Pravila

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Preferences
sl_SI: Možnosti

en: Remove placeholder from %s
sl_SI: Odstrani vsebnik iz %s

en: Resize
sl_SI: Spremeni velikost

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Reveal
sl_SI: Razkrij

en: Reveal Duration
sl_SI: Trajanje odkrivanja

en: Reveal Progress
sl_SI: Razkrij napredek

en: Reveal duration
sl_SI: Trajanje odkrivanja

en: Row spacing
sl_SI: Prostor med vrsticami

en: Search
sl_SI: Poišči

en: Search Mode Enabled
sl_SI: Omogočen iskalni način

en: Search bar is already full
sl_SI: Iskalna vrstica je že polna

en: Search enabled
sl_SI: Iskanje omogočeno

en: Selected
sl_SI: Izbrano

en: Selected index
sl_SI: Izbrano kazalo

en: Selected page
sl_SI: Izbrana stran

en: Selection mode
sl_SI: Način izbire

en: Separator
sl_SI: Ločilnik

en: Set the current value as the subtitle
sl_SI: Nastavi trenutno vrednost kot podnaslov

en: Shortcut widget
sl_SI: Gradnik bližnjice

en: Show Close Button
sl_SI: Pokaži gumb za zapiranje

en: Show decorations
sl_SI: Pokaži okraske

en: Show enable switch
sl_SI: Pokaži možnost preklopa

en: Show symbols
sl_SI: Pokaži simbole

en: Spacing
sl_SI: Razmik

en: Spacing between pages
sl_SI: Razmik med stranmi

en: Stack
sl_SI: Sklad

en: Subtitle
sl_SI: Podnaslov

en: Swipe to Close
sl_SI: Podrsaj za zaprtje

en: Swipe to Open
sl_SI: Podrsaj za odprtje

en: Symbolic size to use for named icon
sl_SI: Simbolna velikost, ki naj bo uporabljena za imenovano ikono

en: Symbols
sl_SI: Simboli

en: Symbols visible
sl_SI: Simboli vidni

en: System supports color schemes
sl_SI: Sistem podpira barvne sheme

en: Tab Bar
sl_SI: Vrstica zavihkov

en: Tab context menu model
sl_SI: Model kontekstnega menija zavihka

en: Tab shortcut widget
sl_SI: Gradnik bližnjice zavihka

en: Tabs revealed
sl_SI: Zavihki razkriti

en: The amount of space between children
sl_SI: Prostor med podrejenimi predmeti

en: The amount of space between two consecutive columns
sl_SI: Prostor med zaporednima stolpcema

en: The amount of space between two consecutive rows
sl_SI: Prostora med zaporednima vrsticama

en: The animation duration, in milliseconds
sl_SI: Trajanje animacije v milisekundah

en: The child of the page
sl_SI: Podrejena stran

en: The content Widget
sl_SI: Gradnik vsebine

en: The current color scheme
sl_SI: Trenutno uporabljena barvna shema

en: The currently selected page
sl_SI: Trenutno izbrana stran

en: The decoration layout does not apply to header bars which do not show window controls
sl_SI: Razporeditev okrasov se ne uveljavi za vrstice naslovov, ki so brez gumbov okna

en: The desired number of subtitle lines
sl_SI: Želeno število vrstic podnapisa

en: The desired number of title lines
sl_SI: Želeno število vrstic naslova

en: The entry widget connected to the keypad
sl_SI: Vnosni gradnik, povezan s tipkovnico

en: The flap widget
sl_SI: Gradnik Flap

en: The horizontal alignment, from 0 (start) to 1 (end)
sl_SI: Vodoravna poravnava, od 0 (zgoraj) do 1 (spodaj)

en: The icon of the page
sl_SI: Ikona strani

en: The index of the child in the parent
sl_SI: Indeks podrejenega predmeta v nadrejenem predmetu

en: The index of the selected item
sl_SI: Kazalo izbranega predmeta

en: The keypad digit of the button
sl_SI: Števka tipkovnice gumba

en: The keypad symbols of the button. The first symbol is used as the digit
sl_SI: Simboli tipkovnice gumba. Prvi simbol se uporablja kot števka

en: The layout for window decorations
sl_SI: Postavitev okenskih okraskov

en: The maximum size allocated to the child
sl_SI: Največja velikost dodeljena podrejenemu predmetu

en: The name of the child page
sl_SI: Ime gradnika podrejene strani

en: The name of the icon to be used
sl_SI: Ime ikone za uporabo

en: The name of the widget currently visible
sl_SI: Ime gradnika, ki je trenutno viden

en: The name of the widget currently visible when the children are stacked
sl_SI: Ime gradnika, ki je trenutno viden, ko so podrejeni elementi naloženi v skladu

en: The number of pages in the tab view
sl_SI: Število strani v pogledu zavihka

en: The number of pinned pages in the tab view
sl_SI: Število pripetih strani v pogledu zavihka

en: The parent page of the page
sl_SI: Nadrejena stran strani

en: The policy to determine the mode to use
sl_SI: Pravila za določitev načina uporabe

en: The policy to horizontally align the center widget
sl_SI: Pravila za vodoravno poravnavo sredinskega gradnika

en: The separator widget
sl_SI: Gradnik ločilnika

en: The subtitle for this row
sl_SI: Podnapis za to vrstico

en: The subtitle to display
sl_SI: Podnaslov za prikaz

en: The title of the page
sl_SI: Naslov strani

en: The title to be displayed below the icon
sl_SI: Naslov za prikaz pod ikono

en: The title to display
sl_SI: Naslov za prikaz

en: The tooltip of the page
sl_SI: Namig o strani

en: The transition animation duration, in milliseconds
sl_SI: Trajanje animacije prehoda v milisekundah

en: The type of animation used for reveal and fold transitions
sl_SI: Vrsta animacije, uporabljene za prehode razkritja in prepogibanja

en: The type of animation used to transition
sl_SI: Vrsta animacije, uporabljene za prehode

en: The type of animation used to transition between children
sl_SI: Vrsta animacije, ki se uporablja za prehod med podrejenimi gradniki

en: The type of animation used to transition between modes and children
sl_SI: Vrsta animacije, ki se uporablja za prehod med načini in podrejenimi

en: The vertical alignment, from 0 (top) to 1 (bottom)
sl_SI: Navpična poravnava, od 0 (zgoraj) do 1 (spodaj)

en: The view the tab bar controls.
sl_SI: Pogled kontrolnikov vrstice zavihkov.

en: The widget currently visible
sl_SI: Gradnik je trenutno viden

en: The widget shown after the tabs
sl_SI: Gradnik, prikazan za zavihki

en: The widget shown before the tabs
sl_SI: Gradnik, prikazan pred zavihki

en: The widget the shadow will be drawn for
sl_SI: Gradnik, za katerega bo izrisana senca

en: The widget to be activated when the row is activated
sl_SI: Widget, ki ga je treba omogočiti, ko je dejavna vrstica

en: This property does not apply when a custom title is set
sl_SI: Lastnosti ni mogoče uporabiti sočasno z uporabo nastavitve naslova po meri

en: This property only applies when the leaflet is folded
sl_SI: Ta lastnost velja le, če je zavihek zložen

en: Title
sl_SI: Naziv

en: Title visible
sl_SI: Naslov je viden

en: Tooltip
sl_SI: Namig

en: Transition Type
sl_SI: Vrsta prehoda

en: Transition duration
sl_SI: Trajanje prehoda

en: Transition running
sl_SI: Prehod se odvija

en: Transition type
sl_SI: Vrsta prehoda

en: Try a different search.
sl_SI: Poskusite z drugačnim iskanjem.

en: Untitled page
sl_SI: Neimenovana stran

en: Use subtitle
sl_SI: Uporabi podnaslov

en: Use underline
sl_SI: Uporabi podčrtaj

en: Vertically homogeneous
sl_SI: Navpično prilagajanje

en: Vertically homogeneous sizing
sl_SI: Homogeno navpično prilagajanje velikosti

en: View
sl_SI: Pogled

en: View switcher enabled
sl_SI: Preklopnik pogleda omogočen

en: Visible child
sl_SI: Vidni podrejeni predmet

en: Whether a page is being transferred
sl_SI: Ali se stran prenaša

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch to the next child
sl_SI: Ali je mogoče potezo drsenja uporabiti za prehod na naslednji podrejeni predmet

en: Whether or not swipe gesture can be used to switch to the previous child
sl_SI: Ali je mogoče potezo drsenja uporabiti za prehod na predhodni podrejeni predmet

en: Whether or not the size should smoothly change when changing between differently sized children
sl_SI: Ali naj se velikost gladko spremeni med spreminjanjem različno velikih podrejenih predmetov

en: Whether or not the title bar is in selection mode
sl_SI: Ali je naslovna vrstica v izbirnem načinu ali ne

en: Whether or not the transition is currently running
sl_SI: Ali se prehod trenutno izvaja

en: Whether search is enabled
sl_SI: Ali je iskanje omogočeno

en: Whether tabs expand to full width
sl_SI: Ali se zavihki razširijo na polno širino

en: Whether tabs use inverted layout
sl_SI: Ali zavihki uporabljajo obrnjena postavitev

en: Whether the application is using dark appearance
sl_SI: Ali program uporablja temno temo videza

en: Whether the application is using high contrast appearance
sl_SI: Ali program uporablja temo z visokim kontrastom

en: Whether the decoration-layout property has been set
sl_SI: Ali je določena lastnost decoration-layout (za postavitev okraskov)

en: Whether the elements of the group should all receive the full decoration
sl_SI: Ali morajo vsi elementi skupine prejeti polno okrasitev

en: Whether the expansion is enabled
sl_SI: Ali naj bo razširjanje omogočeno

en: Whether the hash, plus, and asterisk symbols should be visible
sl_SI: Ali morajo biti simboli lojtra, plus in zvezdica vidni

en: Whether the indicator icon is activatable
sl_SI: Ali je ikono pokazatelja možno aktivirati

en: Whether the letters below the digits should be visible
sl_SI: Ali naj bodo črke pod števkami vidne

en: Whether the page is loading
sl_SI: Ali se stran nalaga

en: Whether the page is pinned
sl_SI: Ali je stran pripeta

en: Whether the page is selected
sl_SI: Ali je stran izbrana

en: Whether the page needs attention
sl_SI: Ali stran potrebuje pozornost

en: Whether the row is expanded
sl_SI: Ali je vrstica razširjena

en: Whether the search mode is on and the search bar shown
sl_SI: Ali naj bo omogočen iskalni način in prikazana iskalna vrstica

en: Whether the second line of symbols should be shown or not
sl_SI: Ali naj bo druga vrstica simbolov prikazana ali ne

en: Whether the switch enabling the expansion is visible
sl_SI: Ali naj bo preklopnik za razširjanje viden

en: Whether the system supports color schemes
sl_SI: Ali sistem podpira barvne sheme

en: Whether the tab bar is overflowing
sl_SI: Ali se vrstica zavihkov preliva

en: Whether the tabs are currently revealed
sl_SI: Ali so zavihki trenutno razkriti

en: Whether the tabs automatically hide
sl_SI: Ali se zavihki samodejno skrijejo

en: Whether the title label is visible
sl_SI: Ali je oznaka naslova vidna

en: Whether the view switcher is enabled
sl_SI: Ali je preklopnik pogleda omogočen

en: Whether the view switcher is revealed
sl_SI: Ali je preklopnik pogleda razkrit

en: Whether the widget can be swiped
sl_SI: Ali je gradnik mogoče podrsati

en: Whether the widget will respond to scroll wheel events
sl_SI: Ali se se gradnik odzove na drsno kolesce

en: Whether to allow dragging with mouse pointer
sl_SI: Ali naj bo dovoljeno vleka s kazalnikom miške

en: Whether to allow swiping for more than one page at a time
sl_SI: Ali naj bo mogoče izvesti dolg potek za več kot eno stran naenkrat

en: Whether to reserve space for a subtitle
sl_SI: Ali naj bo prihranjen prostor za podnaslov

en: Whether to show the close button in the toolbar
sl_SI: Ali naj se pokaže gumb za zapiranje v orodni vrstici

en: Whether to show window decorations
sl_SI: Ali naj bodo okraski okna prikazani

en: Widget
sl_SI: Gradnik

en: X align
sl_SI: Poravnava X

en: Y align
sl_SI: Poravnava Y
