lilypond 2.9.26 - en to uk translation catalogue (169 entries)

en: Not smart enough to convert %s
uk: Не достатньо розумний щоб переконвертувати %s

en: Please refer to the manual for details, and update manually.
uk: Оновіть вручну (див. підручник користувача задля деталей).

en: %s has been replaced by %s
uk: %s було замінено на %s

en: LilyPond source must be UTF-8
uk: Джерельний файл lilypond'у повинен бути у кодуванні UTF-8

en: Try the texstrings backend
uk: Спробуйте тип фінальної обробки textstrings (backend)

en: Do something like: %s
uk: Зробіть щось на зразок: %s

en: Or save as UTF-8 in your editor
uk: Або збережіть як UTF-8 у вашому текстовому редакторі

en: Scanning %s
uk: Сканування %s

en: Extracted %s
uk: Видобуто %s

en: Writing fonts to %s
uk: Записування шрифтів у %s

en: Invoking `%s'
uk: Запуск `%s'

en: Running %s...
uk: Запуск %s...

en: Usage: %s
uk: Використання: %s

en: This program converts ABC music files (see
    http://www.gre.ac.uk/~c.walshaw/abc2mtex/abc.txt) to LilyPond input.
uk: Ця програма переконвертовує музичні файли ABC (дивіться http://www.gre.ac.uk/~c.walshaw/abc2mtex/abc.txt) у формат LilyPond.

en: set output filename to FILE
uk: призначити назву файлу виходу на FILE

en: be strict about succes
uk: бути вимогливим до успіху

en: preserve ABC's notion of beams
uk: зберігати штилі ABC

en: Update LilyPond input to newer version.  By default, update from the
    version taken from the \version command, to the current LilyPond version.
    
    Examples:
    
      convert-ly -e old.ly
      convert-ly --from=2.3.28 --to 2.5.21 foobar.ly
uk: Оновити джерельний файл LilyPond'у до новішої версії програми. Зазвичай версія джерельного файлу береться з команди \version, і оновлюється до найновішої версії.
    
    Приклади:
      convert-ly -e old.ly
      convert-ly --from=2.3.28 --to 2.5.21 foobar.ly

en: warning: %s
uk: попередження: %s

en: error: %s
uk: помилка: %s

en: Distributed under terms of the GNU General Public License.
uk: Розповсюджується згідно GNU GPL.

en: It comes with NO WARRANTY.
uk: Розповсюджується БЕЗ ГАРАНТІЙ.

en: VERSION
uk: ВЕРСІЯ

en: start from VERSION [default: \version found in file]
uk: починати з ВЕРСІЯ [зазвичай: команда \version у файлі]

en: edit in place
uk: редагувати на місці

en: do not add \version command if missing
uk: не додавати команду \version якщо вона відсутня

en: print rules [default: --from=0, --to=@TOPLEVEL_VERSION@]
uk: друкувати правила [зазавичай: --from=0, --to=@НАЙНОВІША ВЕРСІЯ@]

en: convert to VERSION [default: @TOPLEVEL_VERSION@]
uk: перетворити у ВЕРСІЮ [зазвичай: @НАЙНОВІША_ВЕРСІЯ@]

en: Applying conversion:
uk: Здійснення перетворення:

en: error while converting
uk: помилка перетворення

en: Aborting
uk: Скасування

en: Processing `%s'...
uk: Обробка `%s'...

en: can't open file: `%s'
uk: не можливо відкрити файл: `%s'

en: can't determine version for `%s'. Skipping
uk: неможливо визначити весію для `%s'. Пропускаю

en: Enigma Transport Format is a format used by Coda Music Technology's
    Finale product. This program will convert a subset of ETF to a
    ready-to-use lilypond file.
uk: Enigma Transport Format це формат, який використовує програма Finale (Coda Music Technology). Ця програма переконвертує ETF у готовий до використання джерельний файл lilypond.

en: write output to FILE
uk: записувати вихід у ФАЙЛ

en: FILE
uk: ФАЙЛ

en: show warranty
uk: показати гарантію

en: Process LilyPond snippets in hybrid HTML, LaTeX, or texinfo document.
    
    Example usage:
    
       lilypond-book --filter="tr '[a-z]' '[A-Z]'" BOOK
       lilypond-book --filter="convert-ly --no-version --from=2.0.0 -" BOOK
       lilypond-book --process='lilypond -I include' BOOK
uk: Обробити фраґменти LilyPond у гібридному HTML, LaTeX, або документі texinfo.
    
    Приклад використання:
    
       lilypond-book --filter="tr '[a-z]' '[A-Z]'" КНИЖКА
       lilypond-book --filter="convert-ly --no-version --from=2.0.0 -" КНИЖКА
       lilypond-book --process='lilypond -I include' КНИЖКА

en: Exiting (%d)...
uk: Виходжу (%d)...

en: Copyright (c) %s by
uk: Авторське право (c) %s

en: FILTER
uk: ФІЛЬТР

en: pipe snippets through FILTER [convert-ly -n -]
uk: пропустити фраґменти через ФІЛЬТР [convert-ly -n -]

en: use output format FORMAT (texi [default], texi-html, latex, html)
uk: використовувати формат виходу ФОРМАТ (texi [зазвичай], texi-html, latex, html)

en: add DIR to include path
uk: додати ТЕКУ до шляху включення

en: write output to DIR
uk: записати вихід у ТЕКУ

en: COMMAND
uk: КОМАНДА

en: process ly_files using COMMAND FILE...
uk: обробити ly_files використовуючи ФАЙЛ КОМАНД

en: extract all PostScript fonts into INPUT.psfonts for LaTeXmust use this with dvips -h INPUT.psfonts
uk: видобути всі шрифти PostScript в ФАЙЛ.psfonts для LaTeX. Треба використовувти з dvips -h INPUT.psfonts

en: be verbose
uk: бути балакучим

en: show warranty and copyright
uk: показати гарантію і авторське право

en: file not found: %s
uk: файл не знайдено: %s

en: deprecated ly-option used: %s=%s
uk: використано застарілий ly-параметр: %s=%s

en: compatibility mode translation: %s=%s
uk: переклад із сумісністю: %s=%s

en: deprecated ly-option used: %s
uk: використано застарілий ly-параметр: %s

en: compatibility mode translation: %s
uk: переклад із сумісністю: %s

en: ignoring unknown ly option: %s
uk: іґнорую невідомий ly-параметр: %s

en: Opening filter `%s'
uk: Відкривється фільтр `%s'

en: `%s' failed (%d)
uk: `%s' не спраювало (%d)

en: The error log is as follows:
uk: Звіт помилок виглядає так:

en: Writing snippets...
uk: Запис фраґментів...

en: Processing...
uk: Обробка...

en: All snippets are up to date...
uk: Жоден фрамент не є застарілий...

en: can't determine format for: %s
uk: не можливо визначити формат для: %s

en: %s is up to date.
uk: %s не є застарілий.

en: Writing `%s'...
uk: Запис `%s'...

en: Output would overwrite input file; use --output.
uk: Вихід перепише джерельний файл. Використовуйте --output.

en: Reading %s...
uk: Читання %s...

en: Dissecting...
uk: Розбивка...

en: Compiling %s...
uk: Компіляція %s...

en: Processing include: %s
uk: Обробка включення: %s

en: Removing `%s'
uk: Викидаю `%s'

en: Writing fonts to %s...
uk: Записую шрифти у %s...

en: option --psfonts not used
uk: параметр --psfonts не використовується

en: processing with dvips will have no fonts
uk: обробка з dvips буде без шрифтів

en: DVIPS usage:
uk: використання DVIPS:

en: warning:
uk: попередження:

en: error:
uk: помилка:

en: Exiting ...
uk: Виходжу ...

en: %s output to `%s'...
uk: %s вихід у `%s'...

en: Convert MIDI to LilyPond source.
uk: Перетворити файл MIDI у файл LilyPond.

en: print absolute pitches
uk: друкувати абсолютну висоту

en: quantise note durations on DUR
uk: вирівнювати тривалості нот в DUR

en: print explicit durations
uk: друкувати точні тривалості

en: set key: ALT=+sharps|-flats; MINOR=1
uk: вказати ключ: ALT=+дієзи|-бемолі; MINOR=1

en: quantise note starts on DUR
uk: вирівнювання ритму ноти починається з DUR

en: allow tuplet durations DUR*NUM/DEN
uk: дозволити тривалості не-парних ритмів (тріолей, секстоль, і.т.д)  DUR*NUM/DEN

en: treat every text as a lyric
uk: розуміти будь-який текст як слова до музики

en: example
uk: приклад

en: no files specified on command line.
uk: не було задано жодних файлів.

en: option `%s' requires an argument
uk: параметр `%s' потребує арґументу

en: option `%s' doesn't allow an argument
uk: параметр `%s' не дозволяє жодних арґументів

en: unrecognized option: `%s'
uk: невідомий параметр: `%s'

en: invalid argument `%s' to option `%s'
uk: неправильний арґумент `%s' параметру `%s'

en: programming error: %s
uk: помилка програмування: %s

en: continuing, cross fingers
uk: продовжую, з перешрещенням пальців (cross fingers)

en: accidental typesetting list must begin with context-name: %s
uk: список альтерації повинен починатися з назви контексту: %s

en: ignoring unknown accidental: %s
uk: іґнорую невідомий знак альтерації: %s

en: pair or context-name expected for accidental rule, found %s
uk: очікував пару або назву контексту (context) для правил альтерації, знайшов %s

en: accidental `%s' not found
uk: знак альтерації "%s" не знайдено

en: vertical alignment called before line-breaking.
    Only do cross-staff spanners with PianoStaff.
uk: активовано вертикальне вирівнювання перед розділенням лінійок.
    Об'єкти які переходять з одного нотного стану на інший бувають тільки між фортепіанними нотними станами (PianoStaff).

en: can't find font: `%s'
uk: не можу знайти шрифт: "%s"

en: loading default font
uk: завантажую типовий шрифт

en: can't find default font: `%s'
uk: не можу знайти типовий шрифт: "%s"

en: (search path: `%s')
uk: (шлях пошуку: "%s")

en: giving up
uk: здаюся

en: \applycontext argument is not a procedure
uk: арґумент до \applycontext не є процедурою

en: can't change, already in translator: %s
uk: не можливо змінити, вже в перекладі: %s

en: Axis_group_engraver: vertical group already has a parent
uk: Axis_group_engraver: вертикальний ґрупа вже має батьківський об'єкт

en: are there two Axis_group_engravers?
uk: чи це два Axis_group_engraver'и?

en: removing this vertical group
uk: викидаю цю вертикальну ґрупу

en: barcheck failed at: %s
uk: тактова риска не співпадає біля: %s

en: already have a beam
uk: вже має ребро

en: unterminated beam
uk: ребро без кінця

en: stem must have Rhythmic structure
uk: штиль повинен мати ритмічну структуру

en: stem doesn't fit in beam
uk: штиль не вписується в ребро

en: beam was started here
uk: ребро почате тут

en: no feasible beam position
uk: неможлива позиція ребра

en: removing beam with less than two stems
uk: викидаю ребро з менше ніж двома штилями

en: no viable initial configuration found: may not find good beam slope
uk: не знайдено початкової конфіґурації: можливо що не буде підібрано доброго нашилу ребра

en: can't change `%s' to `%s'
uk: неможливо змінити "%s" на "%s"

note: FIXME: constant error message.
en: can't find context to switch to
uk: не можу знайти контекст, на який можна би було перейти

note: We could change the current translator's id, but that would make errors hard to catch. last->translator_id_string () = get_change ()->change_to_id_string ();
en: not changing to same context type: %s
uk: не змінюю на контекст того самого тиму: %s

en: expect 2 elements for chord tremolo, found %d
uk: очікувано 2 елементи для акортового тремоло, знайдено %d

en: unterminated chord tremolo
uk: акордове тремоло без кінця

en: no one to print a tremolos
uk: нема жодного тремоло

en: clef `%s' not found
uk: ключ "%s" не знайдено

en: unknown cluster style `%s'
uk: невідомий стиль кластеру "%s"

en: junking empty cluster
uk: ігнорую пустий кластер

en: distance undefined, assuming 0.1
uk: відстань не вказана, використовую 0.1

en: distance=%f
uk: відстань=%f

en: Coherent_ligature_engraver: setting `spacing-increment=0.01': ptr=%ul
uk: Coherent_ligature_engraver: призначаю "spacing-increment=0.01": ptr=%ul

en: no system number set in constrained-breaking
uk: номер системи не вказаний у примусовій розбивці

note: if we get to here, just put everything on one line
en: couldn't find line breaking that satisfies constraints
uk: не знайдено поділу на лінії, який би задовольняв потреби

en: can't find: `%s'
uk: не можливо знайти '%s'

en: need symbol arguments for \override and \revert
uk: команди \override і \revert потребують арґументів - символів

en: can't find or create new `%s'
uk: не можливо знайти або створити новий(-у) '%s'

en: can't find or create `%s' called `%s'
uk: не можливо знайти або створити '%s', під назвою '%s'

en: can't find or create: `%s'
uk: на можливо знайти або створити: '%s'

en: can't find start of (de)crescendo
uk: не можу знайти початок (de)crescendo

en: already have a decrescendo
uk: вже є decrescendo

en: already have a crescendo
uk: вже є crescendo

en: cresc starts here
uk: cresc починається тут

en: unterminated (de)crescendo
uk: (de)crescendo без кінцевої точки

en: junking event: `%s'
uk: ігнорую подію: "%s"

en: Initializing FontConfig...
uk: Запуск FontConfig...

en: Rebuilding FontConfig cache %s. this may take a while...
uk: Оновлення кешу FontConfig'у %s. Це може зайняти трохи часу...

en: adding font directory: %s
uk: Додаю теку шрифтів: %s

en: setting to zero
uk: пере-призначую на нуль

en: unterminated glissando
uk: glissando без кінцевої точки

en: no music found in score
uk: в нотах не знайдено жодного музичного шрифту

en: Interpreting music...
uk: Інтерпретація музики...

en: elapsed time: %.2f seconds
uk: пройшло часу: %.2f секунд

en: can't find `%s' context
uk: контекст "%s" не знайдено

en: no feasible line breaking found
uk: не знайдено підходящого поділу на лінії

en: can't find line breaking that satisfies constraints
uk: не можу підібрати поділу на лінії, який би задовольнив потреби

en: \%s ignored
uk: \%s проіґноровано

en: Unknown interface `%s'
uk: Невідомий інтерфейс "%s"

en: decrescendo too small
uk: закоротке decrescendo

en: crescendo too small
uk: закоротке crescendo

en: include files are not allowed in safe mode
uk: включення інших файлів не дозволено у безпечному режимі

en: can't find file: `%s'
uk: не можу знайти файл: "%s"

en: (load path: `%s')
uk: (шлях завантаження: "%s")

en: perhaps a typing error?
uk: може це просто синтаксична помилка?

en: error at EOF: %s
uk: помилка в кінці файлу (EOF): %s

en: deprecated function called: %s
uk: використання застарілої функції: %s

en: Changing working directory to `%s'
uk: Змінюю робочу теку на "%s"

en: can't find init file: `%s'
uk: не можу знайти ініціалізаційний файл: "%s"

en: Processing `%s'
uk: обробка "%s"
